Zdravíme vás z letiště Excalibur City.
Přímo na hranicích s Rakouskem v Hatích u Znojma. Naše letiště se nachází na české straně a je vzdáleno jen pár minut chůze od nákupního a zábavního centra Excalibur City. Naše infrastruktura je jedinečná. Plánujete výlet s celou rodinou, víkendový pobyt nebo si pouze zaletět letadlem na nákupy? Můžete strávit vzrušující večer v kasinu a poté se ubytovat v hotelu. U nás máte spoustu možností na výběr na jednom místě! A to vše v bezprostřední blízkosti letiště!

Ať už ultralehké letadlo, virník, motorový kluzák, motorové letadlo nebo vrtulník - každý letoun do maximální hmotnosti 3 000 kg*, je vítán.
*Bližší informace Vám poskytneme na vyžádání!

 

AKTUÁLNÍ & DŮLEŽITÉ INFORMACE

Aktualizace sdílena dne 09.08.2023
PADÁKOVÝ SKOKÁNÍ NA LETIŠTI LKEXCA
V sobotu 12.srpna 2023, v sobotu 07.října a v neděli 08.října 2023 bude opět probíhat provoz padákového skokání na letišti LKEXCA. Prosíme o zvýšenou pozornost v oblasti letiště, o psoílení naslouchání leteckému rozhlasu a o dodržování zveřejněných NOTAMŮ.


Aktualizace sdílena dne 27.07.2023
INFORMAČNÍ
Milí hosté, vlídně vás žádáme, abyste v duchu dobré sousedské spolupráce předešli přeletům nad vesnicemi poblíž letiště Haté Excalibur na obou stranách hranice. Také vás žádáme, abyste dbali omezení týkající se Národního parku Thayatal.

Aktualizace sdílena dne 19.06.2023
INFORMAČNÍ ZEMĚDĚLSKÉ LETY

V příštích několika dnech až do 23.Června 2023 včetně budou zemědělská letadla na hubení škůdců létat opět nízko v oblasti Znojmo. Bud´te zvláště opatrní, když se blížíte k LKEXCA. Lety v nízkých hladinách jsou schváleny českými úřady a nemáme žádný vliv na časy letů, nadmořské výšky nebo trasy letů. Na malém prostoru se může pohybovat několik letadel současně. 


 WEBOVÁ KAMERA

 KLIKNĚTE NA OBRÁZEK ​​PRO AKTUÁLNÍ ZOBRAZENÍ